Úvodní stránka

Novinky

Více informací naleznete na našem FACEBOOKu

Dne 7.4.2021 Se stává SECURITY CENTRUM oficiálním a profesionálním montážním partnerem chytrých zabezpečovacích zařízení Ajax.

Dne 1.11. 2020 Se stává v platnost nový ceník ochrany objektu a osob s připojením na dohledové centrum ochrany neboli DCO s měsíčním účtováním a Všeobecné Obchodní Podmínky Security Centrum neboli VOPSC.

Dne 1.února 2020 Je v platnost nový ceník ochrany objektu a osob s připojením na dohledové centrum ochrany (DCO-PCO) s měsíčním účtováním a ceník fyzické ochrany majetku a osob.

Dne 1.dubna 2018 se stávají v platnost nové Všeobecné obchodní podmínky poskytování bezpečnostních a detektivních služeb SECURITY CENTRUM s.r.o. , ceník ochrany objektu a osob s připojením na dohledové centrum ochrany (DCO) s měsíčním účtováním a ceník fyzické ochrany majetku a osob.

Dne 19.října 2017 Byla společnost Security Centrum s.r.o. oceněna v celostátní soutěži Firma roku 2017 jako finalista Hlavního města Prahy kde se umístnila v první desítce z celkového počtu přihlášených 7000 !!

Dne 11.března 2017 jsme otevřeli další provozovnu SECURITY CENTRUM ve městě Otrokovice v areálu Toma budova 22, která je vybavená nejmodernějším zařízením dohledového centra ochrany které Vám v budoucnu nabídne ještě více služeb, např. DRON Security Systém a mnoho dalšího.

Dne 1.února 2017 Je nový ceník ochrany objektu a osob s připojením na dohledové centrum ochrany (DCO-PCO) s měsíčním účtováním

Dne 1.února 2017 jsou v platnosti nové Všeobecné obchodní podmínky poskytování bezpečnostních služeb SECURITY CENTRUM s.r.o.

Dne 13.prosince 2016 Se stala společnost Security Centrum s.r.o. Zlatým Montážním Partnerem společnosti JABLOTRON

Dne 27.října 2016 Byla společnost Security Centrum s.r.o. oceněna v celostátní soutěži Firma roku 2016 jako finalista Hlavního města Prahy kde se umístnila v první desítce z celkového počtu přihlášených 6700 !!